خانه وب

شرکت خانه وب در سال 1387 با هدف ارائه خدمات وب تاسيس و آغاز به کار کرد. از ابتدا با رویکرد سفارشی سازی و ارائه راهکارهای مبتنی بر وب هم و غم خود را بر آن نهادیم که "نیازمندی مشتری چیست؟"، مشتری چه می‌خواهد و دانش خود را در اختیارشان قراردادیم. خانه وب با اتکا به تجربیات گذشته مدیران و کارشناسان خود در زمینه تولید نرم‌افزار و زیرساخت‌های نرم‌افزاری و همچنین تشخیص ضعف سفارشی سازی انواع وب سايتها و پرتال‌ها در ایران تصمیم گرفت از یک زیرساخت قدرتمند استفاده نماید تا بتواند هر آنچه مشتری می‌خواهد در زمان مناسب انجام دهد. با بررسی‌های بسیارKentico انتخاب شد.

خانه وب بر اصول تکنیک، تفکر، دقت، تعهد و هنر بنا شده است. تحقیق و استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و بکارگیری تکنیک‌های درست و بجا از ویژگی‌های متمایز خانه وب است. در خانه وب همواره سعی می‌شود خوب فکر شود و خوب اجرا شود در حالی که زمان به خوبی مدیریت گردد. در حال حاضر در خانه وب، میزبان بیشتر از 200 مشتری هستیم که به لطف خداوند در کنارمان هستند.

خانه وب و کنتیکو

خانه وب به عنوان نماینده و شریک تجاری کنتیکو عهده‌دار بومی‌سازی و فارسی سازی زیر ساخت کنتیکو در ایران گردیده، و پرتال‌ها، وب سایت‌‌ها و نرم‌افزارهای بسیاری را طی این سالها با این زیرساخت قدرتمند تولید نموده است.

کنتیکو یکی از بزرگترین و قدرتمندترین زیرساخـتهای تحت وب دنیا است که در سال 2013 جایزه بهترین زیرساخت تحت وب دنیا را از انجمن asp.net developers کسب کرد. همچنین با بیش از 25000 مشتری در دنیا مانند مایکروسافت و ... یکی از معتبرترین و امنترین EMS های دنیا است.

هدف ما

هدف اصلی ما ارائه راهکار مناسب مبتنی نیازمندی مشتری.

محصول ما

راهکاری جامع برای پرتالهای سازمانی، تجارت الکترونیکی و فروش آنلاین و انواع سایتها

پیشبینی ما

تبدیل شدن به بهترین راهکار توسعه و تولید انواع وب سایت.

مشتریان ما

مشتریان باهوش از تمامی سازمانها و کسب و کارها. (نمایش مشتریان)

دفاتر

ایمیل :info@w3h.ir
تلفن تماس :88750797-021

آدرس

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان قنبرزاده، ابتدای خیابان هویزه، پلاک 200، زنگ 9